AD16-16/22/30SM Flash Buzzer LED Intermittent Sound Intermittent Alarm AC/DC 220V24V12V(16mm Waterproof Metal bee Intermittent C Type 24V)
★★★★★ 5.0 30 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by revenueforum.net
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Warning Buzzer & ChimeModel: 22mm buzzer red light black shell 220VModel: 22mm buzzer green light black shell 220VModel: 22mm buzzer four lights sound source red light 220VModel: 22mm buzzer four lights sound source green light 220VModel: 22mm buzzer red light black shell 12VModel: 22mm buzzer green light black shell 12VModel: 22mm buzzer two lights sound source red light 12VModel: 22mm buzzer two lights sound source green light 12VModel: 22mm buzzer red light black shell 24VModel: 22mm buzzer green light black shell 24VModel: 22mm buzzer four lights sound source red light 24VModel: 22mm buzzer four lights sound source green light 24VNo.: 16mm buzzer red 12VModel: 16mm Buzzer Green 12VNo.: 16mm red buzzer 24VModel: 16mm Buzzer Green 24VModel: 16mm red buzzer 220VModel: 16mm green buzzer 220VNo.: 30mm red buzzer 12VNo.: 30mm buzzer red 24VModel: 30mm red buzzer 220VModel: 16mm waterproof metal bee intermittent buzzer C12VModel: 16mm waterproof metal intermittent buzzer C24VModel: 19mm waterproof metal intermittent buzzer C12VModel: 19mm waterproof metal bee intermittent buzzer C24VModel: 22mm waterproof metal buzzer red light 12VModel: 22mm waterproof metal buzzer red light 24VModel: 22mm waterproof metal buzzer red light 220V
  • Warning Buzzer & Chime
  • AD16-16/22/30SM flash buzzer LED intermittent sound intermittent alarm AC/DC 220V24V12V
Model CSIAKAYE
Brand Name CSIAKAYE
Part Number CSIAKAYE
Contact Type Normally Closed
Manufacturer CSIAKAYE
Mounting Type Chassis Mount
Connector Type Clamp
Current Rating 1 Amps
Contact Material Aluminum
Specification Met UL
Contact Current Rating 1 Amps
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
5 out of 5
★★★★★
30 ratings | 12 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
90% (27)
4 stars
0% (0)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (3)