★★★★★ 4.7 63 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by revenueforum.net
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Kircuit New 26V AC Adapter Compatible with Hunter WT57-2401000AU WT57-2600750AU Alltronics WT572401000AU WT572600750AU Pro-C X-CORE 526500 XC Hybrid 6 XCORE 2 4 6 8 Station XC-200i XC-400i XC-800 XCH-600 PC-300i PCC-900i PC-1500i SRC-600i SRC-900i Indoor Modular Controller 24VAC - 26VAC 750mA - 1000mA AC24V - AC26V 0.75A - 1A 24.0V - 26V 1.0A 24 VAC - 26 VAC Class 2 Transformer Power Unit Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU (Total 10 FT Long Cable)